Transfed Maciej Fedyk

Transport na miarę Twoich potrzeb!

Transfed Maciej Fedyk

Transport drogowy towarów

Nasza pasja to transport. Nasza moc to jakość.

transport

spedycja

logistyka

Transfed Maciej Fedyk

TRANSPORT

Poznaj nasze kompleksowe rozwiązania w zakresie transportu drogowego. Dysponując rozbudowaną flotą nowoczesnych pojazdów zapewniamy sprawny i niezawodny transport towarów. Bezpieczeństwo, terminowość i efektywność kosztowa to nasze priorytety.

Transfed Maciej Fedyk

SPEDYCJA

Oferujemy bezproblemowe rozwiązania spedycyjne, specjalizujemy się w dostarczaniu rozwiązań, które usprawniają łańcuch dostaw. Nasze doświadczenie i najnowocześniejsza technologia zapewniają, że każdy ładunek dotrze do celu bezpiecznie i zgodnie z harmonogramem.

Transfed Maciej Fedyk

LOGISTYKA

Zapewniamy usługi magazynowe dostosowane do indywidualnych potrzeb naszych klientów, w tym projektowanie i obsługę łańcuchów dostaw oraz kompletny serwis okołosprzedażowy. Dysponujemy siecią magazynów klasy A.

Transport krajowy

Nasze usługi krajowego transportu drogowego są zaprojektowane tak, aby spełnić wszelkie potrzeby logistyczne Klienta. Dzięki nowoczesnej flocie zapewniamy bezpieczne, sprawne i terminowe dostawy na terenie całego kraju. Nasi doświadczeni kierowcy i zaawansowane systemy śledzenia gwarantują bezpieczeństwo każdego ładunku. Zapewniamy niezawodne i opłacalne rozwiązania w zakresie transportu krajowego.

Transport międzynarodowy

Oferujemy międzynarodowy transport drogowy po całej Europie. Nasze doświadczenie i wiedza specjalistyczna zapewniają wydajną i niezawodną wysyłkę do miejsc docelowych na całym kontynencie. Od ładunków całopojazdowych po złożoną logistykę – zapewniamy rozwiązania dostosowane do potrzeb różnych rodzajów ładunków. Zaufaj nam, jeśli chodzi o bezpieczne, terminowe i opłacalne usługi transportu międzynarodowego, które łączą Twoją firmę z Europą.

Hiszpania

Włochy

Inne kierunki...

Transport drogowy międzynarodowy i krajowy

Transport chłodniczy (w temperaturze kontrolowanej) Transport drobnicowy, całopojazdowy Transport ładunków niebezpiecznych (ADR) Transport Specjalistyczny

Co mówią nasi klienci

Doskonała jakość usług, pełne zaangażowanie w terminowe dostarczanie towarów. Punktualność i niezawodność pracowników firmy TRANSFED sprawiają, że nasze produkty docierają do klientów zawsze świeże, zawsze na czas.

Znakomita obsługa klienta. Zespół TRANSFED jest zawsze w kontakcie i gotowy do szybkiego reagowania na wszelkie zapytania i wątpliwości. Ale najważniejsza jest ich niezawodność i terminowość w dostarczaniu towarów.

Dobrze utrzymana flota i standardy bezpieczeństwa, co daje nam pewność, że nasz towar jest transportowany w niezawodnych i bezpiecznych warunkach.

Adam Kalinowski

branża spożywcza

Katarzyna Wójcicka

branża spożywcza

Agnieszka Ignaciak

branża farmaceutyczna

Zaufali nam

Transfed Maciej Fedyk Transfed Maciej Fedyk